3 users online
Inoffizieller Diskussionsraum für die Gralsbotschaft von Abd-Ru-Shin
When the Conspiracy is no longer a Theory! 😉
Друзья, чат переехал в новую комнату - linux_bunker@muc-xm.tamtan.cc. Данная комната оставлена как архив.
Викторина, а также новости !
Идёт набор свеженьких талантливых неадекватов!
Public test and discussion of Decentralized Instant Messaging and Social Media Technology Development Group
Nerds and hackers in/around the Granite State—New Hampshire, USA